12.08.2019 09:39

Како да га заштитиш авто од с’лнце? (ФОТО)


Временска прогноза кој преживеја ичера, нае*аја гу е д’нска, али освен за људи УВ зраци су штетни и за авта.

Очигледно затој е’дн Црногорац дошја до генијално решење како да га заштити своега миленика на четири тркала.

loading...

Он га покрија с’с ќебе, не за да не му е ладно, него за да не изгори, а ќебе га вржаја с’с флаше за да у некој случај не дуне некое ветарче.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments