Измешајте лего коцки и бетон – она што ќе го добиете ќе Ве воодушеви (видео)

Сподели со своите пријатели

Кога ќе погледнете за што се работи веднаш ќе се фрлите на работа. Вашите омилени играчки од детството сега ќе Ви послужат и сега и тоа многу добро.

Loading...

Разни идеи им доаѓаат на ум на луѓето. Некои од нив се добри, некои лоши, а некои просто генијални. Така што на интернет излезе едно видео со одлична идеја – правење мебел од Лего коцки!

Се што Ви е потребно за овој експеримент се Лего коцки и бетон. За само 20 часа, во соба можете да имате еден модерен и пред се оргинална масичка.

Затоа засукајте ги ракавите и почнете! Погледнете како:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *