01.07.2019 11:06

Излегоа на плажа со џип од морето – Неверојатна сцена од Јадранот (ВИДЕО)


„Еве моите гости се загрижија како ќе стигнат до апартманот поради лошата инфраструктура, па се погрижиле да бидат подготвени на условите. Тргнале добро опремени, порача една мештанка на хрватскиот остров Чиова.

Таа објавила необична сцена од плажата Мастринка која ги изненадила и мештаните и туристите.

loading...

Имено, на видеото јасно се гледа како туристите од море на плажа излегуваат возејќи се со теренец.

Evo moji gosti se zabrinuli kako ce doći do apartmana Villa MiMi zbog ne odrađene infrastrukture u Mastrinci pa su se pobrinuli da budu spremni za sve uvjete te iz Tilburga u Trogir krenuli dobro opremljeni….🔝🔝👍👍🌞🌞

Публикувахте от Viktorija CroNed в Неделя, 30 юни 2019 г.

Фото: Facebook/Printscreen


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments