ИЗБЕГНА СИГУРНА СМРТ: Во автомобилот му се заби необичен проектил (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Полицијата во Јута сподели драматично видео на кое се гледа сообраќаен знак како ја пробива шофершајбната на полицискиот автомобил.

Loading...

Еден полицаец од Вест Џордан избегнал повреда за влакно.

Дупка се отвори среде пат, за влакно избегна трагедија откако во неа влета автомобил (ВИДЕО)

Властите сега бараат помош од јавноста за лоцирање на возачот на комбето кое удрило во знакот во вторникот вечерта и го лансираше во воздух.

Полицијата соопшти дека возачот не застанал на местото на несреќата, туку продолжил да вози.

Момче за влакно избегна удар од гром (ВИДЕО)

Во моментот на несреќата, полицаецот застанал во црвено светло.

Службеникот Брет Мадсен изјави за ABC4 News дека ударот на знакот „можел да биде фатален“.

Loading...

„Додека го гледате видеото, гледате колку тоа беше насилно“, рече тој.


Leave a Reply