Интервју со Дарко Спејко – КК Куманово (9та еп Слободни Фрлања)

Сподели со своите пријатели

Спортскиот директор на КК Куманово и популарен артист од Balkaton Gang – Дарко Спејко ги одмери силите со Никлеман во новата епизода од Слободни Фрлања.

Loading...

Колку му помогнала победата на Велики Брат во животот, дали ќе продолжи да ја развива музичката кариера и зошто ја крие понежната половина на Инстаграм? Гледајте во 9-тата епизода од втората сезона на единствениот спортско-забавен серијал кај нас.