28.10.2017 11:12

Имала страшни главоболки, лекарите се шокирале кога во увото пронашле „неканет гостин“ (видео)


Индијката Лекшми, долго се жалела на страшни главоболки, а тогаш еден ден и се слошило и итно била пренесена во болница. лекарите утврдиле дека причина за нејзините главоболки е пајак кој живеел во нејзиното уво.

Лекарот Сантос Шивасвами рекол дека ова е прв таков случај кој го третирал.

Наместо пот, на оваа девојка од лицето и тече крв (вознемирувачко фото)

– Бев преплашена затоа што можев да чувствувам како тоа суштество се движи во моето уво. Констатно имав чувство на чешање кој беше проследен со страшни болки. не можев да размислувам и бев престрашена кога лекарите ги потвдија моите сомнежи и ми рекоа дека имам пајак во увото, раскажува Лекшми.

Loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments