01.07.2019 11:46

Има 17 жени и 84 деца, а еве како реагира кога ќе слушне дека некој има една (ВИДЕО)


Еден Арап во разговор со новинар рекол дека има 84 деца на што репортерот искрено му честитал.

По срмажеливото заблагодарување, Арапот му рекол дека децата се од дури 17 жени што кај новинарот предизвика шок.

loading...

Репортерот одлучи да му каже на својот соговорник дека тој има само една сопруга, на што човекот реагираше навистина урнебесно.

Фото: принтскрин


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments