Хороскоп за понеделник, 3 октомври

Сподели со своите пријатели

ОВЕН

Loading...

Работа: Пред вас е важен разговор со претпоставените за време на кој можете да научите многу нови информации.

Љубов: Има некои нови проблеми во вашето љубовно поле и не ви е лесно да ги решите сите.

Здравје: Проблеми со варење на храната

БИК

Работа: Може да бидете нервозни кога започнувате нов деловен проект и повремено ќе се сомневате во себе.

Љубов: Ве очекуваат промени на љубовно поле. Ќе успеете да ги освоите симпатиите по долго време.

Здравје: Можни се проблеми со кожата.

Loading...

БЛИЗНАЦИ

Работа: : Расположени сте за деловни промени во наредниот период. Можете да очекувате дека ќе ви пристигнат некои нови понуди.

Љубов: Ги покажувате своите чувства многу отворено и подготвени сте да му се посветите на партнерот.

Здравје: Чувствителни ви се градите

РАК

Работа: Можно е сега на некој начин да страдате од погрешни одлуки од минатото. Многу може да ве спречат на полето на работата.

Љубов: Можни се мали расправии со саканата личност. Пред вас е период што ви носи несогласувања.

Здравје: Можна покачена температура

Loading...

ЛАВ

Работа: Имате големи амбиции, но не можете да ги реализирате сите големи планови што ги имате одеднаш.

Љубов: Пред вас е бурна фаза во која би можеле да имате чести расправии со партнерот на љубовно поле.

Здравје: Ве следат хронични проблеми.

ДЕВИЦА

Работа: Можни се помали проблеми на работа. Често сте склони кон кавги и несогласувања со деловните соработници.

Љубов: Имате впечаток дека саканата личност очекува премногу од вас во моментов. Не можете да ги исполните сите нејзини желби.

Здравје: Проблеми базирани на нерви.

Loading...

ВАГА

Работа: Кога ќе ги завршите сите ваши обврски, ќе почувствувате големо олеснување и задоволство за добро завршената работа.

Љубов: Љубениот може да покаже дека е подготвен да оди чекор подалеку во врската со вас.

Здравје: Можна главоболка

СКОРПИЈА

Работа: Имате тенденција да донесувате избрзани одлуки на деловно поле. Внимавајте да не ве удри во глава.

Loading...

Љубов: Не добар ден за започнување врска. Пред вас е период во кој ќе имате емотивни сопирачки.

Здравје: Нагласени психосоматски проблеми.

СТРЕЛЕЦ

Работа: Можно е да имате нови компликации на деловното поле и дека не ви е лесно да ги постигнете сите цели.

Љубов: Ви се допаѓаат Близнаци со кои можете да имате многу интересна љубовна врска.

Loading...

Здравје: Можни се повреди и фрактури.

ЈАРЕЦ

Работа: Можно е да бидете склони кон кавги на работа. Имате конкуренција која не ве штеди.

Љубов: Ви се допаѓа чувството на слобода и не планирате нова врска. Треба да посветите некое време на себе.

Здравје: Се чувствувате доста добро.

Loading...

ВОДОЛИЈА

Работа: Ве очекува патување во странство, што може да ви донесе многу позитивни деловни промени.

Љубов: Љубената личност е подготвена да ви ги покаже своите искрени чувства. Денот ви е добар за полето на емоции.

Здравје: Избегнувајте алкохол и пороци.

РИБИ

Работа: Ве очекува период во кој може да бидете склони кон помали деловни проблеми.

Loading...

Љубов: Ве очекуваат помалку расправии во врска со партнерот кој покажува дека понекогаш е премногу тврдоглав.

Здравје: Можни се проблеми со уринарниот тракт.