Хороскоп за петок, 28 февруари

Сподели со своите пријатели

Овен

Loading...

ЉУБОВ: Со знак на внимание, ќе покажете дека некој близок ви значи многу.

РАБОТА: Добивка од се што е поврзано со приватниот бизнис.

ЗДРАВЈЕ: Променливо.

Бик

ЉУБОВ: Посебен поволен период за физички контакт со личноста што ви се допаѓа.

РАБОТА: Среќа со креативно или уметничко дело.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Loading...

Близнаци

ЉУБОВ: Ќе има пречки на патот кон целосно емоционално исполнување.

РАБОТА: Може да заработите пари од работа или успешна продажба.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Рак

ЉУБОВ: Партнерот ќе биде во лошо расположение или ќе биде преокупиран со професионални обврски.

РАБОТА: Можеби ќе имате проблеми со претпоставените.

ЗДРАВЈЕ: Променливоа.

Loading...

Лав

ЉУБОВ: Вие сте во период кога можете лесно да најдете љубов.

РАБОТА: Ништо важно не се случува во оваа сфера и ќе се чувствувате задоволни.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

Девица

ЉУБОВ: Најобјективно ќе пристапите кон проблемите, што ќе ви помогне да донесете правилна одлука.

РАБОТА: Ќе добиете добра можност за работа.

ЗДРАВЈЕ: Многу добро.

Loading...

Продолжува на следната страница


Pages: 1 2

Leave a Reply