Хороскоп за петок, 15 септември

Сподели со своите пријатели

ОВЕН

Loading...

Работа: Полни сте со ентузијазам и со многу оптимизам се фокусирате на работните обврски.

Љубов: Љубовта ви е мислите, но никому не сакате да покажете во која мера сте емотивно заинтересирани.

Здравје: Проблеми со алергиите.

БИК

Работа: Не успевате да најдете заеднички јазик со работните соработници.

Љубов: Имате големи очекувања кога е љубовта во прашње, и на другата половина упатувате нежни зборови и романтични пораки.

Здравје: Одлично.

Loading...

БЛИЗНАЦИ

Работа: Незадоволството на работа е на врвот и размислувате да си заминете.

Љубов: Во емотивна смисла сте импулсивни и наклонети на проблеми.

Здравје: Проблеми со дигестивниот систем.

РАК

Работа: Полни сте со оптимизам и самоуверено се соочувате со старите проблеми.

Љубов: Во емотивен пат сте и не гледате излез од ситуацијата.

Здравје: Мрзеливи сте.

Loading...

ЛАВ

Работа: Чувствувате дека работните проблеми ви се претешки и тешко решливи дури и за вас.

Љубов: Емотивно сте затворени, а партнерот покажува да ве наведува на отворен разговор.

Здравје: Имате недостаток на сила.

ДЕВИЦА

Работа: Денешниот ден не е најповолен. Исклучително сте незадоволни и нервозни поради лошите финансии.

Љубов: Во емотивна смисла сте неисполнети, без волја и немате желба да се социјализирате. Ви годи самотијата.

Здравје: Солидно.

Loading...

ВАГА

Работа: Работата добро ви оди, и задоволни сте од работната ситуација.

Љубов: Во емотивна смисла не сте опуштени и имате потенцијал да се скарате со партнерот.

Здравје: Внимавајте што јадете.

ШКОРПИЈА

Работа: Во работна смисла сте тотално демотивирани и без самодоверба.

Loading...

Љубов: Партнерот ви пружа доза на самодоверба и поддршка што ви овозможува да се чувствувате подобро.

Здравје: Можна мигрена.

СТРЕЛЕЦ

Работа: За колегите немате поволно мислење и тоа го покажувате на отворен начин.

Љубов: Љубовта е во можна стагнација и имате впечаток дека ве стигнуваат за наплата некои грешки од минатоот.

Loading...

Здравје: Во физичка смисла се чувствувате силно и добро.

ЈАРЕЦ

Работа: Ја користите изреката дека убавиот збор и железни врати отвора и на тој начин ги постигнувате своите цели.

Љубов: Денеска изненадувачки добвите прилика да остварите љубовна авантура.

Здравје: Се чувствувате младо и убаво.

Loading...

ВОДОЛИЈА

Работа: Многу сте вредни, организирани и со многу успех ги одработувате работните обврски.

Љубов: Летате на крилата на љубовта и интензивно комуницирате со партнерот.

Здравје: Проблеми со несоница.

РИБИ

Работа: Работата ве инспирира и сите обврски ги одработувате квалитетно и одговорно.

Loading...

Љубов: Чувствувате емотивна сигурност, што ви годи и дава чувство на моќ.

Здравје: На полето здравје можен е хормонален дисбаланс.