04.10.2018 00:39

ХИТ: Ако те мрзи да га правиш ѕвонче, остави упутство (ФОТО)


Зашто да га правиш ѕвонче, к’д помалце време ќе изгубиш ако земеш лист харитију и им објасниш на људи како да га користив, па нека губив они време док се снајдев.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments