03.05.2018 23:03

Гаси интернет имамо гу најсмешну снимку за овуј годину (ВИДЕО)


Гледа се дека баба не се плаши од пушке, ама очигледно нема много искуство у пуцање.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments