04.07.2018 23:59

Фотографиите на овој кумановец оставаат без здив (ГАЛЕРИЈА)


Ако мислевте дека денеска секој може да биде професионален фотограф, се лажете. За тоа не треба само теоретско знаење и скапа опрема, мора низ објективот да го видите она што останатите нема да го видат.

Такво око има фотографот Иван Михајловиќ – Ефто. Од обична фотографија тој прави вистинска уметност од која застанува здивот.

Фотографијта кажува повеќе од зборовите, а доколку не верувате во продолжение погледнете дел од неговата извонредна работа.

#brides #bride #wedding #weddings #beautiful #beauty #model #cute

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

Loading...

#billyidol #billyidolforever #gitarijada #gitarijadazajecar #photoshoot

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#weddingphotographer #wedding #photography #bride #groom #canon

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#weddingday #kids #groomsmen #bridesmaid #cute #style

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#weddingday #wedding #weddingdress #weddings #bride #groom #love #happy

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#wedding #brides #bride #groom #weddingdress #love #lovers #lovely #couple #young

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#love #lovers #couple #engaged #engagement #photoshoot #summertime

A post shared by efto photography (@efto.photography) on

#brides #bride #wedding #weddings #beautiful #beauty #model #cute

A post shared by efto photography (@efto.photography) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments