14.03.2018 00:22

Е вака се презентираат време и хороскоп на ТВ „Мајами“ (ВИДЕО)


И додека зимата во северниот дел на Соединетите Држави не престанува и повторно се заканува со нов бран, ТВ „Мајами“ од Флорида реши веќе топлото време во тој дел од земјата, дополнително да го загрее.

БАКСУЗ: Гром погоди водител на временска прогноза (видео)

Атрактивните презентерки на оваа телевизија од плажите известуваат за временските услови.

 

Loading...

 

Шест атрактивни девојки во костими за капење се потрудиле на за нас сосема необичен начин, ги претстават временските услови на Флорида, но и да ги известат љубителите на хороскопот што може да очекуваат во периодот кој следува.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments