Две непознати лица извршиле полови дејствија врз кумановец

Сподели со своите пријатели

Полови дејствија врз кумановец вчера извршиле две непознати лица во населбата Карпош.

Loading...

– На 27.03.2020 во 22.53 часот во СВР Куманово, Ј.М. од Куманово пријавил дека околу 19.30 часот, во дом во населба „Карпош“ во Куманово, сопственост на А.И. од Куманово, која била негова познаничка, две непознати лица врз него вршеле полови дејствија, додека А.И. снимала со мобилен телефон, информираат од Министерството за внатрешни работи.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Никола Ивановски


Leave a Reply