12.05.2018 13:47

DJ Marga Sol вечерва во Summer Club Space


Се одморивте од лудата петочна забава во Summer Club Space? Доколку вчеравечер бевте и одличноси поминавте, тогаш знаете дека вечерва ве очекува повторно добра музика, а за тоа ќе се погрижи DJ Marga Sol.

Одличен избор на музика, уште подобар на пијалаци, дојдете и проверете.

Резервирајте си маса на време кај менаџерите на клубот Филип – 078277415, Милан – 071267121 или Тања – 078211901, затоа што DJ Djane Djoly и Summer Club Space ве очекуваат.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments