17.05.2018 14:36

Девојче кое лета снимено во Русија (ВИДЕО)


Додека шетал со своето куче низ шумата во Русија, еден маж забележан несекојдневна глетка која го шокирала. Тој видел девојче кое лебди во воздухот.

На социјалните мрежи постојано се објавуваат шокантни снимки, но ова на сите им привлече внимание.

На него се гледа девојче кое лебди во воздухот, неколку метри над земјата. Покрај неа снимена е жена, за која се претпоставува дека и е мајка.

Откако го забележа присуството на набљудувачот, мајката и нејзиното дете со супер моќи избегаа.

На снимката потоа се слуша збунетиот човек кој прашува „што беше ова?“.

Некои се сомневаат дека е во прашање монтажа затоа што е познато дека луѓето не можат да летаат. Дали е монтажа или не проценете сами.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments