Давид Темелков со нов стајлинг блесна на сцената на ”Икс Фактор”

Сподели со своите пријатели

Со нова фризура и нов стајлинг, на вчерашното издание на шоуто ”Икс Фактор”, жирото повторно даде најдобри оценки за настапот на македонскиот натпреварувач Давид Темелков, кој настапи со песната ”Једина” од Тоше Проески.

Loading...

Има само еден Давид Темелков, прокоментира Александра Ковач по настапот на Давид.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *