Давид со нов и спектакуларен настап на ”Икс Фактор” (видео)

Сподели со своите пријатели

Давид Темелков на вчерашното издание на ”Икс Фактор” настапи со песната „Feel“ и повторно ги освои срцата на милионската публика пред малите екрани.

Loading...

Давид доби пофалби од жирито и огромен аплауз од публиката.

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.