15.04.2019 00:23

Британија шокирана од новото реално шоу во кое сите се голи (ВИДЕО)


Ако сте мислеле дека досегашните ријалити програми во регионот се претерани, стрпете се, има уште полошо.

Британското ријалити за запознавање „Гола привлечност“ привлече и шокираше многубројна публика.

loading...

Кандидатите во него при запознавањето првин се „запознаваат“ со најинтимните делови на кандидатите односно ги гледаат голи, а врз база на таа глетка одлучуваат кого ќе изберат т.е. дали ќе излезат пристојно облечени. Но, и оние кандидати кои бираат партнери мора да се соблечат за да ги покажат своите атрибути.

Поточно, момчето кое бира девојка, се одлучува за победничката врз основа на нејзините гради и вагина. Без цензура и без покривање.


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments