15.04.2019 00:23

Британија шокирана од новото реално шоу во кое сите се голи (ВИДЕО)


Ако сте мислеле дека досегашните ријалити програми во регионот се претерани, стрпете се, има уште полошо.

Британското ријалити за запознавање „Гола привлечност“ привлече и шокираше многубројна публика.

loading...

Кандидатите во него при запознавањето првин се „запознаваат“ со најинтимните делови на кандидатите односно ги гледаат голи, а врз база на таа глетка одлучуваат кого ќе изберат т.е. дали ќе излезат пристојно облечени. Но, и оние кандидати кои бираат партнери мора да се соблечат за да ги покажат своите атрибути.

Поточно, момчето кое бира девојка, се одлучува за победничката врз основа на нејзините гради и вагина. Без цензура и без покривање.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments