30.05.2018 23:52

Бричи сестро немај гајле (ВИДЕО)


На одмор људи обично идев да се релаксирав, али ако се скапуеш и појдеш с’с онија „lastminute“ понуде немаш време да се издепилираш.

Фино лепо седнеш на базен наквасиш ги ноге, бикче у руке и бричи длаке, ич да не ти чуе што деца гледав и се бањав туј. Одмор не смее да трпи.

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments