Беше доволно глупав да скокне од балконот, па си ја скрши ногата (ВИДЕО)

Сподели со своите пријатели

Едно момче во Јужна Каролина сметал дека чадорот ќе му помогне да скокне од покривот, но не заврши како што очекуваше.

Loading...

„Здраво, моето име е Ендру и скокам од мојот покрив како Мери Попинс”, се слуша гласот на момчето од снимката од Гефни, Јужна Каролина, која стана вирална откако беше објавена на интернет.

Сепак, за разлика од магичната дадилка, Ендру не полета, но беше сериозно повреден.

Погледајте како изгледаше тоа (и не пробувајте дома).


Leave a Reply