Барак Обама и Бер Грилс на преживљавање едев рибљи остатци (видео)

Сподели со своите пријатели

Дека Барак Обама не е само претседател, него пред све човек он докажуе на свак начин, за разлику од наши „недодирљиви“ што су само у фотеље и мерцедеси.

Loading...

Овј пут претседател на САД одлучи да иде на преживљавање с’с ни мање ни више Бер Грилс. Ако не ви е познато име, човек ви е сигурно познат, мора да сте га виделе на Discovery или некој да ви е раскажуваја за његови подвизи.

Погледнете га видео и ќе имате прилику да видите како едн од највлијателни људи у свет еде остатак од рибу што га едела мечка.


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.