09.07.2018 12:16

Ало бивша ме вози на хаубу с’с 110 километра на сат (ВИДЕО)


К’д одлучиш да ву раскинеш, а она не планирала да биде такој. Или не си ву раскинаја, ама нешто си ву пребација, па пред да раскинете ќе те провози да види колко стварно си муж. И ја сам искрено збунет кој е уствари муж бија у туј врску?!


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments