02.03.2019 11:06

Ако мислесте дека ви имате лош д’н (ВИДЕО)


Ако мислесте дека ваш д’н нешто не е како што треба, погледнете га овога типа, сигурно ќе ви делуе утешно.

Имено, он сакаја да се испроба с’с скејтборд, меѓутим падна како покосен. И како све тој да не е довољно скејтборд се врати да га „докрајчи“.

loading...
Bad day

Bad day

Публикувахте от Global Informers в Сряда, 27 февруари 2019 г.

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments