24.05.2019 13:45

Ајде да се возимо краво моја (ВИДЕО)


Пакистанац одлучија на моторче да си гу провози краву, малце необично али битно да не се возиш сам.

фото: Јутјуб принтскрин

loading...

© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments