24.05.2019 13:45

Ајде да се возимо краво моја (ВИДЕО)


Пакистанац одлучија на моторче да си гу провози краву, малце необично али битно да не се возиш сам.

фото: Јутјуб принтскрин

loading...

© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments