18.02.2019 10:49

А он сакаше само да се слика (ВИДЕО)


Тајланѓани имав доста проблеми с’с мајмини и они тамо су како птице на гранке, али њина потреба за љубав не е како наша. Они не тражив кревет, хотел или авто.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments