А, да гу замолеше златну рипку да ти га направи зуб? (видео)

Сподели со своите пријатели

Момак од Енглеску добије златну рипку како награду у забаван пар, ама, уместо да гу задржи за да му остари рипка ”три желби”, он се одлучи да биде познат на Фејсбук и рипка заврши у желудник.

Loading...

Потез на младога Енглеза наиде на осуду од здруженија за заштиту на животни, ама, што да прави дечко к’д стварно нема нешто што би измислија да му се оствари.

А можда и требаше да праша, златна рипка да му стави порцелански зуб.

 

 


Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.