11.10.2018 14:06

45-годишен кумановец пријавен за исчезнат


Вчера во 13.20 часот во СВР Куманово, М.З.(26) од Куманово пријави дека неговиот чичко Р.З. (45) од Куманово пред два дена излегол од домот и до моментот на пријавувањето не се
вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од полицијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments