2 милиони прегледи на филмот за тажното куче (видео)

Сподели со своите пријатели

– Овој краток филм е наш подарок до сите живи суштества на планетата и се надеваме дека ќе ви се допадне и ќе има позитивно влијание на сите, порачаа продуцентите на видеото кое за само неколку дена собра повеќе од милион прегледи на Јутјуб.

Loading...

Филмот под назив „Gift“, на момент ќе ви ги измеша чувствата и нема да можете да поверувате на тоа што го гледате.

Погледнете како режисерот ја смислил пораката за вдомување на милениче:

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *