28.05.2015 16:38

16 милиони прегледи: Разговор на две бебиња (видео)

Facebook Twitter Google+

Две бебиња си направија подобар муабет од било кои двајца возрасни луѓе.

Нема сомнеж, зошто видеото од двете бебиња достагнала рекордна бројка од речиси 17 милиони прегледи на Јутјуб.

loading...


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments