29.07.2015 20:15

1.5 милион прегледи: Момент кога тримесечно бебе ќе каже ”Те сакам” (видео)


Кога детето за првпат ќе ви каже ”Те сакам” е преубаво чувство, но, Тед Москаленко не знаел дека тоа ќе го слушне толку рано од своето бебе.

Тед во игра на случајности, го снимил емотивниот момент. Велејќи му на своето бебе ”Те сакам”, одеднаш тој го доби истиот одговор од малиот син.

loading...

Не знаеме што е послатко. Одговорот на Бен или реакцијата на гордиот татко.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови и изјави во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува. Секое преземање фотографија означена со лого, без претходна согласност со Кумановски Муабети, е строго забрането!

Последни наслови

Facebook Comments