29.07.2015 20:15

1.5 милион прегледи: Момент кога тримесечно бебе ќе каже ”Те сакам” (видео)


Кога детето за првпат ќе ви каже ”Те сакам” е преубаво чувство, но, Тед Москаленко не знаел дека тоа ќе го слушне толку рано од своето бебе.

Тед во игра на случајности, го снимил емотивниот момент. Велејќи му на своето бебе ”Те сакам”, одеднаш тој го доби истиот одговор од малиот син.

loading...

Не знаеме што е послатко. Одговорот на Бен или реакцијата на гордиот татко.

 


© Со преземање на содржината ги прифаќате Условите за преземање содржини
Loading...

Последни наслови

Facebook Comments