12.03.2018 00:14

За оваа Италијанка полудеа 1,6 милиони луѓе: На неа се е совршено (ФОТО+ВИДЕО)

loading...

Италијанката Силвија Карузо на Инстаграм ја следат повеќе од 1,6 милиони луѓе.

BABE SQUAD 💛💙🧡❤️ #silvialicius #silviacaruso

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Жешките фотографии на оваа манекенка, блогерка за патувања и повремено водителка, се главна причина за нејзината популарност.

Weekend Romano ❤️✨ btw Rome is my hometown #silviacaruso #silvialicius #roma

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Оваа родена Римјанка обожава патувања и ужива во луксузниот начин на живеење.

Нејзината популарност се проширила и надвор од Италија, во која последно време само повремено доаѓа.

Who is cutest me or the bear ? 🐻❤️ #silvialicius #silviacaruso

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on

Моментално е во Јужноафриканската Република, но каде и да се најде, нејзините следбеници секогаш добиваат провокативни кадри.

Sunday🦁 safari #silvialicius #silviacaruso

A post shared by Silvia Caruso (@silvialicius) on


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments