26.09.2017 00:47

Влегоа во продавница, па веднаш се фрлија во акција да го пробаат креветот (видео)


Еден британски пар е снимен како има секс во продавница за мебел во Лондон.

Парот сакал да го испроба брачниот кревет пред да го купи.

Необични сексуални обичаи ширум светот

– Ова е најдобриот секс кој сум го имала, рекла жената која со своето момче завршила што требала.

Меѓутоа, тие на крајот сепак не го купиле креветот, затоа што бил премногу скап, а продавачите ги исфрлиле од продавницата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments