21.09.2016 23:47

Вистински мајстори: Свират на пијано со својот полов орган (видео)

loading...

Нема сомнежи дека станува збор за вистинска уметност, но се поставува едно многу логично прашање во вакви ситуации: „Кој ќе свири после нив на тоа пијано?“


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments