04.12.2017 02:58

ВАГИНАЛНО СЕЛФИ: Новата женска секс играчка (видео)


На пазарот неодамна е претставен „стик за селфи секси“. Неговата цена е 120 долари, а засега постои голем интерес кај жените за овој производ.

Овој оргинален уред за селги го претстави компанијата „Lovehoney“ со намера жените подобро да го запознаат своето тело.

Чудни секс играчки и помагала достапни во Амстердам (фото)

Како што е објаснето, благодарение на HD камерата поставена на врвот на вибраторот, жените ќе можат да видат како нивната вагина изгледа одвнатре при оргазам.

Тие ќе можат фотографиите да ги споделат со своите партнери, а тоа можат да го направат преку апликацијата „FaceTime“.

Новиот вибратор ”крешендо” е прогласен за ”ролс – ројс” меѓу вибраторите (видео)

– Ако некогаш сте се запрашале што се случува во вашето тело при оргазмот, оваа играчка ќе ви даде одгоор. Таа на корисниците им овозможува да го запознаат своето тело благодарение на неверојатно чистите фотографии кои можат да ги направат, а благодарение на тоа што е компактибилна со апликацијата и на своето момче можете да ги покажете фотографиите кои сте ги направиле, велат од компанијата.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments