24.07.2017 23:31

УРНЕБЕСНА СНИМКА: Како да уловите Словена? (видео)

loading...

Корисници на социјални мреже лудуев по видео под име „Како да уловите словена“?

Прав начин да уловите човека од словенско потекло е ни мање ни више него нормално с’с флашу алкохол, по могуќност пиво.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments