10.05.2015 20:28

Три сокаци срамнети со земја во кумановско Диво насеље


Три сокаци срамнети со земја во кумановско Диво насеље (галерија)


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments