12.03.2018 01:33

ТРЕНД КОЈ ГО ЗАЛУДЕ СВЕТОТ: Мажите уживаат додека жената има секс со друг

loading...

Тројката и натаму е најпопуларна, но во една многу поперверзна форма. Тука се мажот, жената и трет маж со кој жената води љубов додека нејзиниот сопруг ги набљудува. И многу често двајцата во таа можност го понижуваат на различни начини.

Верувале или не, постојат мажи кои во тоа особено уживаат. Новинарката на „Метро“ решила да поразговара со дел од нив и да ги праша какво задоволство пронаоѓаат во тоа што понижени ги гледаат своите жени со други мажи, а еве што велат тие.

Џон, финасиски директор од Париз  (45)

Обожавам да имам моќ на субмисивна жена и особено над нејзиниот сопруг, особено ако тој е врзан. Тоа всушност им помага на несигурните мажи, оние кои се плашат дека жената ќе ги остави, дека пенисот им е премногу мал или дека нема да можат да ја задоволат. Понекогаш мажите само ме гледаат мене со нивните жени, а понекогаш ги понижувам со секакви барања.

 

 

Сајмон, ИТ консултатнт од Лондон (29)

Го правам тоа со својата девојка, затоа што ми се доаѓа беспомошноста која ја чувствувам во таква прилика. Ме пали кога гледам како некој друг спие со мојата девојка, а јас не можам ништо да направам во врска со тоа.

Инаку сум многу доминантен кога двајцата сме сами, но кога ќе се појави друг маж, се повлекувам. Немам никаква интеракција со мажите со кои правиме размена, само сакам да ги гледам.

 

 

Хари, банкар од Лондон (55)

Обожавам да бидам тој маж кој ќе ја задоволува жената пред нејзиниот сопруг. Пред ва дена имав тројка со еден пар, часови минавме заедно. Се испостави дека мажот и е бисексуалец, па попатно и орално ме задоволуваше.

 

 

Сем, адвокат од Торонто (31)

Претпоставувам дека секој бара некое поинакво задоволство од овие тројки. За мене задоволство претставува фактот да ја набљудувам партнерката додека испробува нешто сосема ново. Има тука многу љубомора, особено на почетокот. Јас секогаш бев тој што е доминантен, а и сега во тројките не се задоволувам само со гледање, туку сакам и да учествувам, а неколку пати се има случено јас да завршам со тој маж, а мојата сопруга да гледа.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments