14.09.2016 16:41

Топ 5 најголеми гради во светот (видео)

loading...

На видеото можете да видите пет жени кои можат да ја понесат титулата за најголеми гради во светот.

Иако за многумина тоа би било премногу, тие се горди што имаат толкави гради и со задоволство ги покажуваат. Не е наведено дали истите се природни, но поголемиот дел изгледаат како да биле дел од естетска хирургија.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments