04.01.2017 10:10

Тој е тај уметност на мултитаскинг (галерија)

loading...

Мултитаскинг за онија што не знаев е способност да вршите неколко оперативни функцие у ист момент, а ако сакате и сликовито да дознаете како тојј изгледа разгледајте гу галерију.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments