13.03.2018 21:28

Таа заработува на одвратен фетиш: И самата не можела да верува дека тоа ги „пали“ мажите (ФОТО)

loading...

Аринда Сторм Вивер не ни сонувала дека ќе заработи големи пари благодарение на своите нокти.

Сте слушнале за фетишот „Римски туш“? Не е за сечиј желудник!

Таа ја оставила својата високоплатена работа за да се посвети на правење фотографии и видеа за мажите кои имаат фетиши на долги нокти.

Останала шокирана со бројните барања на различни мажи кои сакале да ја гледаат додека ги лакира своите нокти долги 15 сантиметри.

Ги исполнува вашите садо-мазо фантазии, а воедно и слабеете (видео)

– Немав претстава дека ваков свет постои. Кога се вклучив, запознав ново друштво и започнав бизнис кој ми го промени животот, вели оваа интересна жена.

работела како книговодителка, а денеска има постојани клиенти кои и плаќаат по 12 долари за 10-минутни снимки во живо на кои прави нешто со своите нокти.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments