13.07.2017 14:39

Summer Club Space со богата агенда и овој викенд

loading...

И овој викенд Summer Club Space е гаранцијата за добра забава во градот.

Најдобриот клуб во Куманово три вечери ќе не забавува до раните утрински часови, а кај нив викендот започнува во петок. И тоа ни повеќе, ни помалку со екс ју и македонска музика по избор на Dj KARPAX.

Сабота резервирана за љубителите на добриот хип хоп заедно со Dj MATS.

Недела, не пропушајте ја најдобрата забава. Викендот завршете го со музикат ана Dj Zdravko, со неговиот избор на екс ју и македонска музика и богатата понуда на пијалоци кои ви ги нуди најдобриот ноќен клуб во градот.

Не размислувајте каде, Summer Club Space има се испланирано. За сите резервации и информации обратете се на менаџерите Филип Атанасов – 078967751 или Милан Алексиќ – 071267121.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments