13.09.2017 22:27

СТРАШНА СООБРАЌАЈКА: Во полна брзина промаши тунел, а потоа се случи чудо (видео)

loading...

Шокантен момент. Возач на камион не успеа да влезе во тунел и со полна брзина удри во соседниот рид.

Според извештаите, возачот чиј замор влијаел на несреќата претрпел повеќе скршеници на коските, но не бил животно загрозен и бргу се опоравил.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments