08.10.2017 21:09

С’с овј билборд нешто дефинитивно не штима (фото)


Кумановци викав „Не се знае куде ву е г’з, а куде глава“.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments