14.11.2017 02:06

Со години ја исмевале поради забите, па на сите им го покажа новото лице во живо во емисија (видео)


Џема Свифт, попозната како „Заблеста жена“, како мало деовјче доживеала незгода поради која луѓето подоцна ја млатретирале со години.

На 6-годишна возраст удрил во бандера, што довело до тоа зубите да и станат криви и исфрлени нанапред. По една емисија во 2015 година, животот на оваа девојка од Велика Британија се променил од коренот.

 

 

Имено, таа добила целосно нови заби кои чинеле 11.240 евра. Повторно се појавила во емисијата на Џереми Кајл за да ги покаже новите заби.

Социјалните мрежи изобилуваат од коментари на сметка на оваа девојка. Сите истакнуваат дека сега е преубава.

Домаќинот на емисијата истакнал дека луѓето кои работат на тоа телевизиско шоу сакале да помогнат на Џема затоа што луѓето ја млатретирале дури и на социјалните мрежи.

 

 

И покрај критиките, Џема добила соодветен медицински третман кој и го променил животот.

– Целосно сум поинаква личност, ова ми го промени животот. Можам да се погледнам во огледало и да не се грижам з аништо, рекла таа.

Во емисијата првобитно се појавила затоа што ја малтретирала поранешната девојка не нејзиното сегашно момле.

Гема сега постојано објавува нови фотографии на социјалните мрежи. Претходно на профилите ја критикувале и исмејувале како жената со најгрдите заби во светот и коњска вилица.

 

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments