15.11.2017 02:38

Снимката која го прикажува пеколот на дрогата (видео)


Голем број наркомани на улиците на американските градови е во постојан пораст а токму тоа го прикажува и снимката која неодамна е објавена на сцоијалните мрежи.

Во снимката сегледа како со гли раце наркоман мастурбира на бензинска станица.
Мажот во полусвесна состојба немал претстава каде се наоѓа.

Не е познато во кој град се родила снимката, но се знае дека е во прашање момче од Америка.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments