06.06.2017 11:04

Следете го во живо пречекот на ракометарите на Вардар (видео)

loading...

Ракометарите на Вардар кои станаа европски прваци совладувајќи го францускиот ПСЖ денеска пристигаат во Македонија каде им се приготвува спектакуларен пречек на аеродромот, а подоцна и на градскиот плоштад во Скопје.

Екипата на А1ОН е на аеродромот каде во секој момент се очекува да слетаат прваците. Следете го пречекот во живо на нивниот стриминг.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments