Следете го во живо пречекот на ракометарите на Вардар (видео)

loading...

Ракометарите на Вардар кои станаа европски прваци совладувајќи го францускиот ПСЖ денеска пристигаат во Македонија каде им се приготвува спектакуларен пречек на аеродромот, а подоцна и на градскиот плоштад во Скопје.

Екипата на А1ОН е на аеродромот каде во секој момент се очекува да слетаат прваците. Следете го пречекот во живо на нивниот стриминг.

 


Последни наслови

Facebook Comments