11.01.2017 11:30

Скупо ќе га кошташе претечување на излаз на Скопје (видео)

loading...

Очигледно тој што постојано надлежни апелирав да не се вози брзо и да се пази на заледени путишта не допрело до некои возачи.

 


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments