16.11.2017 22:34

Си ја продаде невиноста за 2,5 милиони евра: Вели дека ги остварила соништата (видео)


Девојка која се претставува како жизел тврди дека својата невиност ја продала за 2,5 милиони евра и така и се остварил сонот.

Студентки си ја продаваат невиноста на интернет, а ова се нивните мотиви

Жизел невиноста наводно ја продала на страницата „Cinderella Escorts“.

 

 

Најголемата понуда на дал неименуван бизнисмен од Абу Даби кој „победил“ позната личност од Холивуд и руски политичар. Американката Жизел (19) вели дека парите кои ги добива има намера да ги искористи за плаќање на школарина и за патување.

– Никогаш не мислев дека ќе добијат толку пари. мислев дека е тренд продавање на невиноста и дел од еманципацијата и шокирана сум кога ќе слушнам дека луѓето се против тоа. Одлучив мојот прв секс да биде со личност која не ја сакам и тоа е мојата одлука, вели оваа млада девојка.

 

 

Тврди дека веќе резервирале хотел во Германија и дека бизнисменот и неа ќе ја испрати обезбедување. наводно и едниот и другиот, ако сакаат, може да се откажат.

Ја продавала невиноста на интернет за да купи iPhone 8, кога влегла во хотелската соба ја чекал кошмар (видео)

„Cinderella Escorts“ е најпозната агенција за ескорт. Некои тврдат дека ги искористува девојките кои сакаат да ја продадат својата невиност.

Шефот на агенцијата е 27-годишен Германец Јан Закобиелски кој целито бизнис го води од својата соба во Дортмунд.


© Крадењето авторски содржини е забрането со закон. Преземањето на текстови, изјави или фотографии во авторска сопственост на порталот Кумановски Муабети е дозволено делумно, со задолжителен хиперлинк до содржината која се пренесува.

Последни наслови

Facebook Comments